תסרוקת כלה | דקל עוז - בחירת תסרוקת כלה

בחירת תסרוקת כלה

ביום חתונתך את רוצה להראות במלוא תפארתך, השמלה כבר נתפרה, נעליים נבחרו עכשיו הגיע הזמן להשלים את המראה בעיצוב תסרוקת מקצועי. תסרוקת כלה תותאם לך, לצו האופנה ולטעמך האישי. החשיבות בעיצוב שיער מקצועי לכלות הוא מבחן התוצאה, שבסוף האירוע תראי כאילו יצאת הרגע מידיו של מעצב השיער.
טרם האירוע חשוב לערוך תסרוקת ניסיון לתיאום ציפיות ולהחלטה על המראה לאירוע. בפגישה זו תתואם תסרוקת הכלה בהתאם לדעתו המקצועית של מעצב השיער ולטעמך האישי. במהלך החלטה זו יש לשקלל את מראה השמלה ואופי המחשוף, מבנה פנייך, סוג שיערך והיתרונות הגופניים שאותם נרצה להדגיש. חשוב שלפגישה זו תבואי פתוחה לרעיונות נוספים, עם הסבר / תמונה של שמלת הכלה, אם יש ברשותך סיכה, פרח שאת רוצה לשלב או חרוזים תואמים לחרוזי השמלה הביאי אותם איתך.

תסרוקות הכלה נחלקים לסגנונות שונים, ממראה קלאסי ורומנטי, טבעי ומשוחרר, מראה דרמטי ועוד. ניתן לשלב לתסרוקת אבזרים שיער נלווים כמו פרחים, חרוזים או תכשיטים להעשרת המראה.  בנוסף ניתן בטכניקות מקצועיות ליצור נפח לשיער הטבעי או להעזר בתוספות לשיער לאורך או עובי לפי רצונותיך או דרישות התסרוקת. מבנה התסרוקת נחלק לשלוש אפשריות כלליות. אפשרות ראשונה היא שיער אסוף, היוצר מראה קלאסי ומלכותי, במראה זה מודגשות השמלה ופניך. אפשרות נוספת היא תסרוקת ערב פזורה, בתסרוקת זו השיער מעוצב בצורה משוחררת ופתוחה, בעיצוב זה קיים לשיערך נוכחות ויעניין. המבנה האחרון זה שילוב של תסרוקת כלה חצי אסופה, מחד השיער מפוזר וניתן לראות את נוכחותו ואורכו ומאידך החלק הקדמי אסוף, את התסרוקת החצי אסופה, ניתן לעצב מגוון רחב של סגנונות, מעיצוב מוקפד ומעודן ועד מראה טבעי ומשוחרר. ניתן כמובן ליצור תסרוקת משולבת בה בתחילת האירוע יהיה מראה אחד והמשכו תהיה תסרוקת שונה.
ניתן לקבל תסרוקת כלה בכפר סבא, הוד השרון, רעננה וכל אזור השרון.
לסיכום הדבר החשוב ביותר בכל האירוע החתונה הוא ותרגישי טוב עם עצמך ועם בן זוגך ותהני בכל רגע!
   
 
 
 
 
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח