תסרוקת כלה | דקל עוז - בחירת תסרוקת ערב

בחירת תסרוקת ערב

מי לא רוצה להגיע בהופעה מושלמת לאירוע. תסרוקת ערב משלימה את המראה ביחד עם השמלה ואיפור. כיום תסרוקות לאירוע הם לא רק נחלת בעל האירוע, ניתן לעצב שיער גם לבני המשפחה הנוספים ואף לאורחים. הסגנונות בעיצוב שיער רבים. מסגנון קלאסי ומוקפד עד סגנון טבעי ומרושל, עיצוב דרמטי ועד עיצוב רשמי ומוכבד. חשוב להתאים את עיצוב השיער לסוג השיער, מבנה הפנים והשמלה, אופי האירוע, טעמה ורצונותיה של הלקוחה. כדאי להעזר בדעתו המקצועית והמנוסה של מעצב השיער, בעזרת יחס אישי, מקצועי וקשוב נוכל להגיע לתסרוקת הערב המושלמת עבורך. עיצוב שיער לאירועים דרוש מיומנות מיוחדת, תחילה להכיר ולבצע בצורה מיטבית תסרוקות רבות ועדכניות, שנית לגרום לכך שהתסרוקת תחזיק מעמד במהלך האירוע ותראה בסוף האירוע כמו תסרוקת ערב שכרגע יצאה מהמספרה.

עיצוב תסרוקות ערב הוא אומנות, ניתן ליצור מראה של נפח ושיער דליל, ניתן לשלב סיכות, פרחים וקישוטי שיער לעיצוב, כמו כן ניתן ליצור תסרוקת משולבת, בה הערב יתחיל מראה אחד ובהמשכו תהיה תסרוקת נוספת (לרוב תסרוקת מוגבהת ואחר גולשת), ניתן להוסיף תוספות שיער ואורך ולנפח- התוספות שברשותנו איכותיות ומקנות מראה טבעי, עיצוב השיער אמור לחזק את המעלות שלך ולטשטש דברים שאת אוהבת פחות.
כדי לחסוך זמן עדיף לעצב את השיער באזור מגוריך או בביתך ובסמיכות למועד האירוע, אנו מעצבים תסרוקות באזור השרון והמרכז, או בביתך באזור רמת השרון והרצליה, הוד השרון, כפר סבא ורעננה. נשמח לעמוד לשירותך עם מקצועיות וידע רב השנים ומאות לקוחות מרוצות.

סוגי תסרוקת ערב:
תסרוקת ערב פזורה- בה השיער (חלק, גלי או מתולתל) ומעוצב בצורה חופשית ופתוחה. תסרוקת זו יהיה מקום וביטוי רב לשיער.
תסרוקת ערב אסופה- השיער בה אסוף ומוקפד, מראה קלאסי ועדין. תסרוקת זו יוצרת אוירה של קסם מלכותי ומיוחד.
תסרוקת ערב חצי אסופה- ניתן לשלב כאן סגנונות רבים, ממראה מרושל וטבעי ועד מראה מוקפד וחגיגי.
ניתן לשלב לכל הסגנונות אביזרי שיער וקליעות שיער מגוונות להשלמת המראה.
 
נשמח להופך כל אירוע עבורך לאירוע מיוחד!

 
   
 
 
 
 
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח