תסרוקת כלה | דקל עוז - תסרוקות לשמלת כלה

תסרוקות לשמלת כלה


תיאום תסרוקות לשמלת כלה
אם את מתחתנת בקרוב, דעי כי אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים עליהם את הדגש זה התסרוקת. בניגוד לדעה המקובלת לא רק השמלה חשובה אלא גם  התסרוקת אותה יש להתאים לשמלה על מנת ליצור מראה אחיד. כל מה שרצית לדעת על תיאום התסרוקת לשמלת הכלה- במאמר הבא.
 
יום החתונה נחשב ליום המרגש והמיוחד ביותר בחייה של הכלה. אין ספק מדובר ביום בו היא מצהירה על אהבתה מול חברים ובני משפחה. כידוע, בחירת שמלת כלה נחשבת לאחת המשימות המורכבות ביותר כי בסופו של דבר, הכלה יודעת שכולם ינעצו בה מבטים ולא יפסיקו לדבר על השמלה. אך מה בעניין התסרוקת?
בעת בחירת שמלת כלה יש להתאים את התסרוקת וכך יתקבל מראה המשלב בין התסרוקת לשמלה.

 
  • בהתאם לסוג השמלה:כאמור, שמלת הכלה היא הכוכבת הראשית בחתונה, אך לא רק.  גם לתסרוקת יש מקום של כבוד בתוך המשוואה. חשוב מאד להגיע לייעוץ אצל מעצב שיער על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. יש להסביר לו כיצד תראה השמלה על מנת להתאימה לתסרוקת. אפשר להביא תמונה וכך אין צורך להסתבך בהסבר כי זה ידוע שתמונה אחת שווה אלף מילים.
  • בהתאם למבנה השיער: עיצוב שיער לכלות שונה מאשר עיצוב שיער לנשים ביומיום. הרי זה ידוע כי החתונה נחשבת לאחד מהאירועים המרכזיים והחשובים ביותר, ולכן חשוב לעצב את שיער הכלה באופן בלתי נשכח כזה שיותר רושם על האורחים בחתונה. חשוב מאד לשים דגש על מבנה השיער, סוג השיער ומבנה הפנים.
  • להיזהר לא להגזים: אמנם אירוע כמו חתונה נערך רק פעם אחת בחיים ( לפחות עבור חלק מאיתנו), ולכן חשוב מאד לצד ההתרגשות הגדולה לא להגזים ולבחור בתסרוקת גרנדיוזית אלא להקפיד על מראה אסתטי. זכרי, בעת ההכנות לחתונה כדאי להביא בחשבון את הנושא של התסרוקת כחלק מהופעה הכללית.  בין אם את בעלת שיער ארוך או קצר, מעצב שיער יסדר לך תסרוקת מתאימה לשמלת הכלה.
 
עסק למקצוענים בלבד
כפי שנאמר קודם לכן, שמלת כלה ותסרוקות הולכים יד ביד ממש כמו תוכניות ריאלטי וערוץ 2. בעת בחירת שמלת כלה חשוב מאד להתייחס לנושא של התסרוקות. וכעת מגיעים לאיש החשוב ביותר- מעצב השיער. בדומה לעיצוב שמלת כלה עיצוב שיער נחשב למשימה המיועדת עבור מומחים בלבד. כיצד תבחרי מעצב שיער? אכן מדובר במשימה לא פשוטה. לצורך הבחירה ניתן להתייעץ עם אנשים קרובים וכן לחפש באינטרנט.
  
   
 
 
 
 
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח