תסרוקת כלה | דקל עוז - תסרוקות כלה

תסרוקות כלה

 
בתסרוקות 2017 נוכל לראות הרבה תסרוקות המותאמות לסגנון הוינטאז, בתסרוקות הכלה נראה שילובי צמות שונות בתסרוקות הפזורות ובתסרוקות האסופות.
 התסרוקות ייראו ויוצגו בצורה קלילה ורכה, כאשר השיער ייראה  בגלים רכים ונופלים, שיער מוברש וזורם.
בתסרוקות האסופות והגבוהות ההשראה תהיה מתסרוקות של שנות ה60 הקלאסיות והגבוהות בנגיעה עכשווית ובתסופת של שוונצים מקידמת הפנים לריכוך ועידון התסרוקות האסופות הקלאסיות וליצרית מראה יותר קליל.

כמובן לתסרוקות השונות הן התסרוקת הפזורות הן לתסרקות החצי אסופות וגם לתסרוקות האסופות ניעזר בשילוב של תוספות שיער טבעיות היוצרות מראה מלא ,
טבעי ומאפשרת משחקים אינסופיים בשיער אך עדיין נשמור על מראה טבעי ולא עשוי מדי.
לבנות השיער המתולתל תהיה להן המקום להוציא ולהראות את יופי השיער המתולתל שלכן, פחות להתנגד לשיער אלא להוציא את היופי של השיער המתולתל להדגיש את התלתלים הטבעיים ולגרום לשיער להראות עשוי היטב ומחוזק נכון שהשיער לא יתפנח. המראה שיווצר ייראה טבעי אך מצד שני יש למראה זה את החגיגיות הנכונה עבורך לחתונה.
בכל התסרוקות מומלץ ואף רצוי להשתמש באקססוריז המיוחדים לשיער ולהפוך את התסרוקת להיות במראה הכלתי ובעל הנוכוחת הנכונה. ניתן להשתמש בשילוב של פרחים טבעיים ליצרית מראה רענן .
בחירת תסרוקת הכלה הנכונה בשילוב האקססוריז המתאים לתסרוקת הכלה עם בעל המקצוע שמבין ורואה את הנכון עבורך הינה הכרחית וחשובה ביותר ליום החשוב והמיוחד הזה בחייך.
אז שיהיה במזל טוב ויפה

בברכה
דקל עוז
   
 
 
 
 
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח