החלקות

החלקת שיער יפנית הינה שיטה חדשנית המאפשרת לך להפוך את שיערך המתולתל והמרדני לשיער חלק וגולש, כמו שחלמת שיהיה.

אז מה חדש בהחלקה יפנית?
בניגוד לשיטות ההחלקה הישנות שנטו לפגום ולהזיק לשיער, בהחלקה היפנית החומרים החדשניים תורמים גם לשיקום השיער ומקנים לו חוזק ובריאות. שלא כמו בהחלקת שיער אחרת, החלקת יפנית לשיער מחזקת את השיער באופן ניכר, מטפחת את פנים השערה ומשיבה לשיער את חיוניותו, מעניקה לו חוסן וחוזק חדשים וכמובן מראה השיער הופך להיראות טוב יותר מתמיד.

איך זה עובד?
העבודה בהחלקה היפנית מבוקרת ומקצועית המתבצעת על ידי ציוד חדשני וחומרים איכותיים השומרים על מבנה השיערה. בתהליך ההחלקה היפנית עובדים בעיקר ע"י חום והשיער עובר יישור והחלקה באמצעות מגהץ מיוחד לשיער המכוון לטמפרטורה הנכונה(טמפרטורה גבוהה מדי תגרום לשבירת שיער)ובכך אנו משנים את מבנה השיערה לחלק ורך להפליא

למי זה מתאים?
ההחלקה היפנית נותנת פיתרון מאד טוב לבעלות שיער מתולתל טבעי, שיער מרדני, שיער עבה ושיער גלי הרוצות להקנות לעצמן מראה חדש, לאלו שמאסו מהטיפול היום יומי בשיער הבעייתי או מעדיפות מראה מסודר וקלאסי ושיפור באיכות החיים, לפחות בכל הקשור להתעסקות עם שיערן.

כמה חשובה מקצועיותו של הספר?
מאחר ובהחלקה היפנית אנחנו עובדים עם חומרים וציוד חימום ייחודי, יש משמעות גדולה לניסיונו המקצועי של הספר. כבעל ניסיון של שנים רבות בתחום, אני יודע לעבוד נכון עם הציוד והחומרים ומשיג תוצאות מעולות התואמות את עקרונות ההחלקה היפנית.