לימודי עיצוב שיער

במהלך שנות עבודותי, מעל ל22 שנים, צברתי המון ידע,רכשתי הרבה נסיון, ביטחון ולמידה אינסופית מהטובים ביותר, ממעצבים בעלי שם עולמי  טוני וגיא, וידל ששון וגם ממעצבים בתוך עמי, ומכל אחד למדתי את השיטה והדרך הנכונה שתוביל אותי לתספורת נכונה תוך שימת דגש לפרטים הקטנים להתאמה למבנה הפנים לסוג השיער ולסגנון הלקוחה. אצלי תלמדו את כל יסודות הכימיה החשובים למקצוע עיצוב השיער, נלמד את נושא צביעת השיער בצורה היסודיות ביותר ,נושא החלקות השיער השונות הנמצאות היום בענף עיצוב השיער. סוגי פנים, פן חלק,פן קופצני,פן מוברש, פן וויבי ו ביביליס ועוד
נתייחס ליציבה ועמידה נכונה .הכרת כל סוגי החמרים הקיימים בתחום עיצוב השיער.
 
מבטיח לך שאצלי לא תהיו עוד אחד מתוך התלמידים אלא בהבטחה אמתית וכנה כי אדאג להביא אתכם בדיוק ואף יותר למה שאתם מכוונים, אראה איך ניתן והיכן ניתן לחזק, ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי , כבר במהלך הקורס אראה היכן ניתן ומה ניתן לחזק, אתן את כל הידע שלי, כל השטיקים  שעושים את ההבדל בין סתם עוד תסרוקת לתסרוקת אמיתית, אלמד על איך להבין את הלקוחה, כיצד להקשיב, ומעל לכל אתן את הביטחון!!! שאנו זקוקים לו.
 
בתחילת הקורס נעשה מספר נשימות ואף מדיטצייה כשצריך.
לימוד עיצוב שיער במרכז, השרון ובכפר סבא. 
 
בעל סוג 3 בעיצוב שיער של משרד העבודה, מדריך מוסמך.מורה בבית ספר תיכון  מפתן לנוער בכפר סבא, הכשרתי בבית ספר עירוני קירירה בתל אביב, בית ספר עמל שרונים בהוד השרון, בית ספר עתיד פלמחים,בית ספר עמל אשדוד, בית ספר תיכון דב הוז בתל אביב ועוד. המומחיות שלי להוציא מכם את היכולת להפוך למצוען אמיתי ובדרך המהירה והקלה ביותר.
 
מוזמנים להיות חלק מההצלחה המובטחת!!
 סרטוני הדרכה לעיצוב שיער ותסרוקות…

ללימודי סדנא ולפרטים לגבי הקורס הקרוב , השאירו פרטים

המלצות

חווית הלמידה – תלמידה של דקל.