שיקום שיער

למה צריך שיקום שיער?
בחיי היום-יום שלנו, גם בלי לשים לב, אנו גורמים לנזקים חמורים מאוד לשיער. בין אם זה באמצעות מחליקי שיער רותחים ששוברים את השיער, מסלסלי שיער חמים, מייבשי שיער לוהטים, חומרים כימיים, צביעות, גוונים, הבהרות או אפילו אם סתם הלכת לים להשתזף- את פוגעת בשיער שלך!
יש כיום מגוון רחב של תכשירים לטיפול ושיקום השיער שנמצאים בשימוש נרחב מאוד כאן בישראל עם האקלים הים-תיכוני. האקלים כאן מאופיין בקרינת שמש חזקה מאוד ולחות גבוהה מאוד- מה שגורם לפגיעה חמורה בשיער שלנו. יש כיום הבנה גדולה יותר שבשביל לשמר מראה שיער מלא ובריא יש צורך בטיפול ותחזוקה שוטפת של השיער.
כתוצאה מהפגיעה בשיער- השיער שלך מסרב לשתף איתך פעולה והמון פעמים את נתקלת בקשיים בסירוק וסידור השיער.
תהליך לשיקום שיער אצל מומחה יכול לפתור לך את כל התסכולים המיותרים! לאחר תהליך שיקום שיערך יהיה יותר בריא וחיוני ויסתדר ביותר קלות.
מאיפה מתחילים?
תחילה חשוב מאוד לבחור מומחה בתחום שיקום שיער ולהגיע לפגישת ייעוץ בה המומחה יאבחן את מידת הנזק של השיער ותערכו תיאום ציפיות. תכנית הפעולה לשיקום השיער שלך תלויה בסוג השיער, ההיסטוריה של השיער והרצונות שלך.
מגוון טיפולים קיימים לשיקום שיער– יש טיפולים שנוסף לשיקום גם מחליקים את השיער כמו החלקת קראטין, ויש טיפולים שהם לשיקום ללא החלקת השיער כמו טיפול קראטין משקם.
טיפול לשיקום השיער מבוסס על החדרה עמוקה של חומרי הזנה שימלאו את הסדקים שקיימים בשערה ויעטפו את השערה במעטפת הגנה לשמירה על הבריאות והחיוניות של השיער. לאחר טיפול שיקום שיער מיד תבחיני בהבדל כמה שהשיער רך ונעים למגע, יותר קל לסירוק וסידור וכמה שהשיער נראה מלא, בריא ומבריק!
 
לסיכום,
כולן גורמות לנזק לשיער- בין אם זה במודע או לא. אם השיער שלך מורד בך, לא מסתדר לך בבוקר, מפוצל ושביר, יבש, חסר חיוניות- כנראה שאת והשיער שלך זקוקים לטיפול לשיקום שיער. לאחר הטיפול תהני משיער מלא, בריא ומבריק שמסתדר לך בקלות וללא עצבים!