תוספות שיער

מהן תוספות שיער?
לא פעם שמענו על תוספות שיער, אבל מה זה בעצם? תוספות שיער הן תוספות של שיער טבעי או מלאכותי שמרכיבים על השיער הרגיל ובכך בעצם מתקבל שיער ארוך ומלא יותר, ויש יותר אופציות לתסרוקות שונות ומגוונות.
יש גם המון נשים שסובלות משיער דליל בעל מראה שטוח. עבור נשים כאלה תוספות שיער הן פתרון מושלם! תוספות השיער יתנו להן מראה שיער מלא יותר ובעל נפח!
יש שני סוגים עיקריים של תוספות שיער מקצועיות

  • תוספות שיער טבעיות הן עשויות משיער טבעי- כלומר שיער אמיתי. לכן גם תוספות אלה לרוב יהיו יקרות יותר.
  • תוספות שיער מלאכותיות הן עשויות משיער מלאכותי ולרוב הן דורשות טיפול ותחזוקה יומיומית רבה יותר מתוספות השיער הטבעיות כי הן עלולות לקבל מראה יבש ככל שחולף הזמן- לכן יש צורך בתחזוקה עם שמנים מזינים וקרמים לחים כדי שהשיער המלאכותי יקבל מראה טבעי יותר שמתקרב למציאות.

את תוספות השיער ניתן להרכיב במגוון שיטות, ובכולם התוספות מתחברות לשיער שלך בצורה מושלמת לנוחות מקסימאלית ועמידות גבוהה! תוספות השיער יעניקו לך נפח ומראה מלא יותר לשיער!
שיטות להרכבת תוספות שיער

  • הלחמה בלייזר–  בשיטה זו יש שימוש בחיבורים זעירים מאוד ככה שהם פחות מורגשים. הרכבת התוספות בשיטה זו הופכת את התוספות להיות ממש חלק מהשיער הטבעי על ראשך.
  • הדבקה– בשיטה זו תוספות השיער מודבקות ממש בצמוד לקרקפת באמצעות דבק או סיליקון. שיטה זו היא שיטה ותיקה בשוק התוספות והיא עמידה לאורך זמן רב יחסית.
  • חרוזים– בשיטה זו יש שימוש בחרוזים זעירים שמחברים את התוספות לשיערך הטבעי.
  • שזירה– בשיטה זו תוספות השיער עוברות שזירה לתוך השיער הטבעי שלך ממש בצמוד לקרקפת. השזירה לרוב נעשית באמצעות טרסים. .

לסיכום,
יכולות להיות סיבות רבות ומגוונות לרצון לתוספות שיער. יכול להיות שהשיער שלך מאוד דליל וחסר נפח ובא לך מראה שיער מלא יותר שתוכלי לעצב בכיף מידי יום. יכול להיות גם שיש לך שיער קצר ופשוט בא לך מראה ארוך יותר ולהגדיל את אפשרויות התסרוקות שלך.
בכל מקרה- יש לי פתרון עבורך!

מוזמנת לצור קשר 09-8343100