תסרוקות כלה

כל כלה רוצה להיראות במיטבה ביום חתונתה. יום החתונה הוא היום המיוחד ביותר בו כל כלה מגשימה את החלומות שלה.
אין ספק שאחת הדרכים להשיג את המראה המושלם והייחודי הוא באמצעות תסרוקות כלה ייחודיות שיהפכו את הכלה למיוחדת וזוהרת ביום חתונתה.

תסרוקות כלה הן סידור של השיער בצורה מיוחדת שלא נעשית ביום יום. מי שמבצע את תסרוקות הכלה הוא מי שהוכשר לעיצוב תסרוקות כלה ומכיר את הטרנדים והאופנות האחרונות בתחום. תסרוקות כלה יכולים לשלב תוספות שיער להשגת נפח, אביזרים אופנתיים כמו סיכות מיוחדות ועוד. את תסרוקות הכלה מתאים מעצב התסרוקות למבנה הפנים של הכלה, לסוג העור שלה וכן למבנה השמלה ולטעם האישי של הכלה.
 

תסרוקות כלה מודרניות

תסרוקות כלה מודרניות הן תסרוקות כלה שבאופנה העכשווית. דוגמאות לתסרוקות הכלה המודרניות הן תסרוקות השיער האסוף בהן כל השיער נאסף לכדור של שערות בקודקוד הראש, תסרוקת זו היא תסרוקת קלאסית ואלגנטית אולם ניתן לעשות אותה יותר חופשית על ידי סידור "מבולגן" של השיער והוצאת קבוצות שיער פזורות למראה עדין ומרושל. דוגמא נוספת של תסרוקות כלה מודרניות היא תסרוקות פזורות עם מראה השיער הגלי, תסרוקות אלו מושפעות מסגנונות התסרוקות של שנות השישים אולם נחשבים לתסרוקות קלאסיות ואלגנטיות גם כן.
 

תסרוקות כלה קלאסיות

תסרוקות הכלה הקלאסיות הן תסרוקות כלהשמושפעות מהעיצובים הקלאסיים שקיימים באופנת תסרוקות הכלה כבר שנים רבות. בין התסרוקות הקלאסיות ניתן למצוא את התסרוקות הפזורות עם קישוט בצד, תסרוקות חי אסופות עם קשת דקורטיבית או תסרוקות אסופות.
 

התאמת תסרוקות כלה לכלה

התאמת תסרוקות כלה לכלה הן הסוד להצלחה של תסרוקות כלה שמעניקות לכלה את המראה הייחודי והזוהר. התאמה של תסרוקות כלה צריכה להתחשב במבנה הפנים של הכלה, מבנה הגוף שלה, העונה בה נערכת החתונה, סגנון השמלה של הכלה, המקום בו נערכת החתונה, האופי של הכלה והטעם האישי שלה. מעצב תסרוקות כלה מקצועי כמו דקל עוז בעל הניסיון הגדול ביותר בעיצוב תסרוקות כלה יכול להתאים לכלה את התסרוקות המתאימות בהתחשב בכל הפרמטרים המתאימים. לקביעת פגישת ייעוץ להתאמת עיצוב תסרוקות הכלה המתאימות לך ביותר, צרי קשר.
 

עיצוב תסרוקות כלה עם עזרים חיצוניים

עיצוב תסרוקות כלה מיוחדות יכולים להיות מושלמים אם עושים שימוש בעזרים המתאימים. דקל עוז, עושה שימוש בכל העזרים המודרניים העומדים לרשותו החל מתוספות שיער שנטמעות בתוך השיער ומעניקות לו את הנפח והזוהר ועד לקשתות וסיכות מיוחדות שמעניקות זוהר לפנים של הכלה.
על ידי שימוש בעזרים החיצוניים, דקל עוז מצליח להעניק לכלה את מראה השיער המושלם גם במגבלות של שיער דליל או קצר, שיער שקשה לעבוד אתו וכדומה. על ידי שילוב של סיכות מיוחדות, קשתות יפות ניתן להתאים את האלמנטים הדקורטיביים שעל השיער למבנה של השמלה ולהוסיף למראה הכללי זוהר ויופי שיהפכו את הכלה למיוחדת וזוהרת ביום חתונתה.